wiosna tapeta      SZANOWNI RODZICE, DRODZY PRZEDSZKOLACY, CZŁONKOWIE LOKALNYCH INSTYTUCJI I ORGANIZACJI

Wszystkich nas cieszy fakt, że już za parę dni powitamy wiosnę. z radością obserwujemy budzącą się z zimowego uśpienia przyrodę: delikatne pączki liści i kwiatów. nasłuchujemy głosów żurawi i innych ptaków oraz zwierząt, z niecierpliwością czekamy na dłuższe, cieplejsze dni.Niektórzy z nas już przygotowują się do wiosennego sezonu prac w ogrodach, na polach, wokół domów.

Chcemy Was zaprosić do wzięcia udziału w akcji pt. „Wiosenkę witamy, śmieci zbieramy i kwiaty wsadzamy”. Jest to rodzaj przedsięwzięcia, które ma na celu zachęcenie mieszkańców naszego lokalnego środowiska do podzielenia się działaniami na rzecz przyrody i dbałości o estetykę otoczenia.

Szczegóły znajdziecie Państwo tu:

konkurs