9 listopada odbyło się pierwsze spotkanie z rodzicami i ich pociechami w ramach projektu WALIZKA WYOBRAŹNI prowadzonego przez FUNDACJĘ SERDECZNIK z Poznania. W ramach tego projektu przedszkole otrzymało walizkę pełną fantastycznych książek. Jako pierwszą wybraliśmy książkę „JAK MAMA ZOSTAŁA INDIANKĄ” Rodzice wraz ze swoimi dziećmi mieli do wykonania kilka zadań: stworzenie własnego pióropusza, wymyślenie indiańskich imion, nie obyło się też bez piosenek indiańskich i tańców dookoła ogniska. Odbyło się również polowanie na bizony i gonitwa za jaszczurkami. Najważniejszym elementem było przeczytanie bajki, dzieci wraz z rodzicami z wielkim zaangażowaniem słuchali opowiadania. Spotkanie zakończyliśmy eksperymentem wykonanym przez rodziców który nazywał się LATAJĄCA HERBATA. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie i już niedługo kolejne spotkanie ciekawe gdzie tym razem zabierze nasz MAGICZNA WALIZKA.