Wesołe wakacje zaczęły się dzisiaj,

Żegnamy przedszkole, kolegów i misia,

wzywają nas pola zielone i las,

niech żyją wakacje! – wyruszać już czas.

Dnia 22.06.2017r. odbyło się uroczyste Pożegnanie Przedszkolaków. Dzień ten upłynął nam pod znakiem wielu wzruszeń. Jako pierwsi z przedszkolem pożegnali się Starszacy, który w wierszach i piosenkach dziękowali wszystkim pracownikom przedszkola oraz rodzicom za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie. Pani dyrektor również przekazała wyrazy swej wdzięczności rodzicom, którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszego przedszkola oraz pracownikom przedszkola i Radzie Rodziców za całoroczną współpracę. Maluchy, również chcieli pożegnać swoich starszych kolegów uczynili to poprzez wiersze, piosenki oraz taniec „Pożegnanie z zabawkami”. Tego dnia nie tylko przedszkolacy żegnali się z przedszkolem ale również nasze kochane Panie Małgosia i Renatka. Nie obyło się tego dnia bez łez. Życzymy Pani Małgosi i Renatce dużo zdrowia, szczęścia i radości oraz powodzenia na dalszej drodze. Po części artystycznej, każdy przedszkolak otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz upominki. Rada Rodziców oraz rodzice dzieci odchodzących dzieci z przedszkola zrobili nauczycielom wspaniały prezent wraz z dziećmi zaśpiewali piosenki i zaprosili do tańca wszystkie nauczycielki. Bardzo miłym prezentem było otrzymanie od absolwentów przedszkola książki z rysunkami i zdjęciami. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc.