Dnia 16.04.2018r. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli wraz z Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zorganizowały dla przedszkolaków Przegląd Piosenki Patriotycznej „Tobie śpiewam Ojczyzno”. Celem przeglądu, było wspieranie integralnego rozwoju dzieci w zakresie twórczości artystycznej poprzez umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych. Publiczne Przedszkole „Calineczka” reprezentowała Laura Zygmunt z piosenką marszową „Na nowej Górze”. Dzięki zaangażowaniu rodziny i nauczycielki Moniki Wasek nasza podopieczna zaliczyła kolejny świetny występ. Wszyscy uczestnicy zostali potraktowani wyjątkowo i otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy Laurze i życzymy kolejnych sukcesów.