Szanowni Rodzice !

Z przyjemnością informuję, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi GIS z 25 sierpnia 2020 Przedszkole „Calineczka” w Czarnymlesie jest gotowe na przyjęcie przedszkolaków. Wzorem lat ubiegłych w przedszkolnej sali mieszczącej się w szkole będzie grupa dzieci 6-5 letnich ( żabki), a w salach przedszkolnych grupa 4-5 latków (rybki) i grupa 3-latków ( motyle). Przedszkole oraz grupa szkolna czynne będą od godz. 6.30 do godz. 16.00.

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia koronawirusem. W trosce o naszych przedszkolaków, rodziców, opiekunów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN i GIS opracowano procedurę bezpieczeństwa dostępną poniżej.

Funkcjonowanie przedszkola w bieżącym roku szkolnym w dużej mierze zależeć będzie od odpowiedzialności nas wszystkich : dzieci, rodziców, opiekunów i pracowników przedszkola.

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą, aby zapoznać się i stosować do zasad i zaleceń które zamieszczono w procedurze bezpieczeństwa.

Z serdecznymi pozdrowieniami

dyr. przedszkola Maria Radajewska

Procedura zapewnienia bezpieczeństwa w Publicznym Przedszkolu „Calineczka”- załącznik 

Oświadczenie Rodzica- załącznik