depositphotos_25049199-stock-illustration-poland-flag-heart-paper-stickerDRODZY RODZICE

11 listopada  będziemy obchodzić święto państwowe , upamiętniające odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w kolejnej edycji  akcji  MEN pt. „ SZKOŁA DO HYMNU”, której celem jest włączenie społeczności szkolnych                   i przedszkolnych we wspólne świętowanie tak ważnej dla Polaków rocznicy

We wtorek, 10 listopada, o symbolicznej godzinie 11.11 przedszkolacy ze wszystkich grup- podobnie jak dzieci w całym kraju- odśpiewają ” Mazurka Dąbrowskiego”.

Prosimy, by dzieci przyszły w tym dniu ubrane ” na galowo”: dziewczynki           w białych bluzeczkach i ciemnych spódniczkach, chłopcy w białych koszulach     i ciemnych spodniach.

DZIĘKUJEMY

1460x616