„Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”…”Przedszkole „Calineczka” w całej Gminie słynie, co roku w Leśniczówce jak w jednej rodzinie.Leciały żurawie, płynęły łabędzie,żegnamy dziś lato…jutro jesień będzie…”

Już  po raz piąty Przedszkole „Calineczka” dzięki gościnności Państwa Smoków- gospodarzy czarnoleskiej Leśniczówki zorganizowało Jesienną Imprezę Integracyjną. Było już przedstawienie o Rzepce w wykonaniu członków Seniora w Czarnymlesie, była już Jarzbinka w wykonaniu wszystkich pracowników przedszkola, a teraz przyszła pora na Kaczkę Dziwaczkę wg. J. Brzechwy w wykonaniu Zespołu śpiewaczego Klubu Seniora – Czarnoleskie Nutki.

Swoją obecnością zaszczycili nas wójt Gminy Przygodzice – Pan Krzysztof Rasiak, Radny Powiatu Ostrowskiego – Pn Tomasz Ziąbka, Ksiądz proboszcz Kanonik – Grzegorz Zamelek, ksiądz wikariusz Witold Dolny, Radny i sołtys _ pan Roman Radajewski, sołtys Hetmanowa – pan Mirosław Wczesny, dyr. GOK- u Pan Robert Kaczmarek oraz przedstawiciele lokalnych instytucji i organizacji, a także partnerzy PRZEDSZKOLA i oczywiście Klub Seniora

Najważniejsi jednak goście to PRZEDSZKOLACY wraz z rodzicami, bo to dla nich z okazji DNIA PRZEDSZKOLAKA Seniorzy z inicjatywy Pani Marii Górnej postanowili zrobić przedszkolakom tak wspaniały prezent w postaci przedstawienia O kaczce dziwaczce. Seniorzy zaprezentowali wspaniałą grę aktorską i rewelacyjne stroje. Scenerię i podkłady muzyczne przygotowały nauczycielki przedszkola. Współpraca z Klubem Seniora w Czarnymlesie jest wielkim zaszczytem dla przedszkola i przynosi wzajemne korzyści. Uśmiechy na twarzach świadczą o tym, że wszyscy uczestnicy spotkania bawili się WSPANIALE. Dziękujemy !!!