images

SZANOWNI RODZICE, DROGIE DZIECI

TUZ PO ŚWIĘTACH, 7 KWIETNIA SWOJE ŚWIĘTO OBCHODZIĆ BĘDĄ WSZYSCY PRACOWNICY SŁUŻBY ZDROWIA.

Zapraszamy serdecznie do złożenia za naszym pośrednictwem życzeń wszystkim lekarzom,pielęgniarkom i innym pracownikom służb medycznych. Przekażmy im wyrazy naszego szacunku, uznania i wdzięczności za bardzo trudną pracę na rzecz drugiego człowieka.

W tym roku proponujemy, by chętne dzieci nauczyły się wierszyków lub piosenek z dedykacją dla w/w osób , a rodziców prosimy o przesyłanie króciutkich filmików z prezentacją w wykonaniu dzieci na adres mailowy :

                                                                                         [email protected]

  a my przekażemy życzenia w formie prezentacji naszym lokalnym pracownikom służby zdrowia.

Poniżej zamieszczamy propozycje piosenek ( wraz z podkładami muzycznymi) i wierszyków, z których można skorzystać, ale własna inwencja będzie również bardzo mile widziana

 

BARDZO LICZYMY NA NASZYCH UTALENTOWANYCH PRZEDSZKOLAKÓW!

 Nasze propozycje wierszyków  i piosenek dla dzieci