Dnia 19 listopada grupa Rybek zaprosiła do przedszkola swoich rodziców by zaprezentować im przedstawienie pt. POD PARASOLEM. Jest to krótkie przedstawienie o przyjaźni, którą szybko można nawiązać gdy znajdziemy się w trudnej sytuacji i że warto wyciągać rękę do drugiego człowieka, który jest w potrzebie. Jednocześnie zaproszeniu rodzice, wzięli udział w zajęciach otwartych. Wspólnie zatańczyliśmy do piosenki „KAP, KAP, KROPELKI ŁAP” Gdy już z uporaliśmy się z padającym deszczem. Wspólnie usiedliśmy do pracy plastycznej, którą był łapacz snów. Wspólna praca rodziców z dziećmi to nic innego jak pogłębianie wspólnej więzi. Nawet najprostsze, wspólnie wykonywane czynności, są dzieciom potrzebne. Zabawy z rodzicami sprawiają, że dziecko czuje się słuchane, ważne i doceniane. Pewność, że mama lub tata są wokół niego obecni, pomaga dziecku czuć się pewniej. Dla całej naszej grupy zajęcia te były wspaniale spędzonym czasem i idealną integracją. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach.