Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas PIKNIKU RODZINNEGO, który odbył się w piątek 2 czerwca na sali wiejskiej w Czarnymlesie. Dzieci wystąpiły z bogatym repertuarem artystycznym, dzięki którym udowodniły, że potrafią przepięknie tańczyć i z wielkim zaangażowaniem śpiewać piosenki. Rodzice naszych przedszkolaków również wystąpili specjalnie z okazji Dnia Dziecka, zaprezentowali przedstawienie „CALINECZKA”. Dzieci były zachwycone występami swoich rodziców. Klub Seniora z Czarnegolasu podczas części artystycznej zaprezentował piosenkę „Batory statku jedyny” Po części artystycznej dzieci brały udział w zabawach sportowych, zabawiał nas także klaun CZESIO. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji i za zaangażowanie.