14 października na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyło się pierwsza ważna uroczystość przedszkolna- PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania nauczycielek i pracowników przedszkola następnie najmłodsi przedszkolacy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Następnie Pani dyrektor prosiła każdego przedszkolaka do siebie i uroczyście pasowała dzieci na prawdziwego przedszkolaka. Każdy z świeżo pasowanych dzieci otrzymał upominek.

Środowy dzień to nie tylko dzień pasowanie, a także święto wszystkich nauczycieli z tej okazji grupa Rybek przygotowała krótką część artystyczną gdzie zaśpiewali i zatańczyli specjalnie dla wszystkich Pań oraz księdza proboszcza.

Grupa Żabek w oddziale przedszkolnym również zaprezentowała wspaniały taniec w kolorowych perukach i zaśpiewała piosenki z okazji nauczyciela.

Zawsze miła i pogodna,
uśmiech z twarzy jej nie znika.
Jak to nasza pani robi,
to jej słodka tajemnica.

Bukiet kwiatów i życzenia
dziś składamy w dniu jej święta.

Dużo zdrowia i radości,

samych wspaniałych chwile dla wszystkich Pań.

 

Pasowanie na przedszkolaka -film

Pasowanie na przedszkolaka-film