2 grudnia piętnaścioro wychowanków naszego przedszkola poprzez złożenie przysięgi i obietnicy przestrzegania kodeksu przedszkolaka zostało włączonych do grona przedszkolaków „Calineczki”.

KODEKS  PRZEDSZKOLAKA

Na zajęciach i w zabawie, czy to w sali, czy na trawie, pozwól innym na naukę, na zabawę oraz sztukę. Wiedz, że inne dzieci w koło, też chcą bawić się wesoło. Więc ich nigdy nie przezywaj, brzydkich słów też nie używaj. Lepiej przytul, podaj, spytaj, grzecznie z każdym się przywitaj. Nie miej miny też skwaszonej, czy nie miłej, obrażonej. Nie hałasuj tez nadmiernie, w ciszy pobyć jest przyjemnie. Ciągły krzyk i wielki szum robią w głowie wielki bum. Więc zacznijmy już od dzisiaj. W każdej porze, w każdej chwili bądźmy dobrzy i serdeczni, uśmiechnięci oraz mili.