Dzień-Kropki

  DRODZY RODZICE

” Międzynarodowy Dzień Kropki”  jest to obchodzone już od 5 lat święto kreatywności, odwagi       i zabawy.Nauczyciele i pracownicy instytucji kultury organizują tego dnia, czyli 15 września wiele działań,które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.         W naszym przedszkolu będziemy obchodzić to święto dzień później,  w ŚRODĘ, 16 września. Aby podkreślić wyjątkowy charakter „Dnia kropki” prosimy, by przedszkolacy mieli w tym dniu na sobie taki właśnie  element .Mogą to być: bluzeczka , spodnie,rajstopy, akcesoria typu opaska czy kokardki lub inny element ubrania, a nawet ” rysunek” na buzi  zawierający motyw kropki.

Jest to także świetna okazja, by wznowić akcję zbierania plastikowych nakrętek, dzieci mogą przynosić takie zgromadzone ” plastikowe kropki” właśnie 16 września,                    w podpisanych woreczkach.

DZIĘKUJEMY