1461488197SZANOWNI RODZICE

Jak co roku, wśród wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, wyłoniono te     z nich,  z którymi nauczycielki pracują indywidualnie     w różnych obszarach. Jest to m.in.praca  logopedyczna, praca nad rozwijaniem koncentracji uwagi, usprawnianiem ręki wiodącej(lewej) czy praca               z dziećmi uzdolnionymi.

Poniżej zamieszczamy materiały, które pozwolą Państwu wspomagać rozwój swoich dzieci w warunkach domowych.

Jednocześnie informujemy, że gdyby chcieli Państwo skorzystać z oferty pomocy, jaką proponuje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrowie Wlkp,to pod numerem telefonu:

62 736 51 39

do Państwa dyspozycji są zatrudnieni w tej placówce specjaliści  ( m.in. psycholodzy, pedagodzy,terapeuci).Z Poradnią można również kontaktować się drogą mailową:

[email protected].

MATERIAŁY DO POBRANIA: