Kochane maluszki, szanowni rodzice, przed nami kolejny tydzień zdalnej pracy. Jest to wyjątkowy czas ponieważ wielki krokami zbliżają się do nas Święta Wielkanocne. W tym roku będą one wyglądać inaczej niż zawsze, ale to od nas zależy jak je przeżyjemy. Proponujemy w tym tygodniu tematykę dotyczącą zdrowia w związku z akcją „Kartka dla Medyka”. Prosimy by propozycje kartek wykonanych przez naszych przedszkolaków udostępniać na facebooku Publiczne Przedszkole „Calineczka” w Czarnymlesie. Oczywiście nie zabraknie treści dotyczących Wielkanocy. Zachęcamy do przeczytania opowiadań, wykonania prac plastycznych, zadań matematycznych i doświadczeń. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i czekamy na kolejne efekty działań naszych Motylków i ich rodziców.
Pozdrawiamy Świątecznie

P. Marylka i P. Monika