Drodzy Rodzice!

Od środy 25 marca jesteśmy zobligowani do realizacji treści podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W związku z tym dotychczasowe materiały były podawane państwu na cały tydzień, teraz tematyka będzie podawana na cały tydzień oraz z wyszczególnieniem każdego dnia. Na naszej stronie będą umieszczane materiały, ćwiczenia i zadania do wykonania w domu, skierowane przede wszystkim do dzieci 6letnich, które objęte są rocznym przygotowaniem przedszkolnym.

Dzieci 4-5-letnie i 3-letnie również dalej będą miały zamieszczane różnego rodzaju ćwiczenia zgodnie z tematyką danego tygodnia. Mogą je wykonywać, ale nie jest to dla nich obowiązkowe, proszę traktować je jako propozycje.

Na stronie będą jak do tej pory wstawianie posty tematów kompleksowych (tygodniami) razem z załącznikami na cały tydzień.

Prosimy systematycznie zaglądać na stronę internetową.

Ucząc się  funkcjonować  w tej nowej dla nas sytuacji prosimy o  współpracę i zrozumienie co pozwoli nam wszystkim sprostać wyzwaniu.

TEMAT TYGODNIA: WIOSENNE POWROTY

PONIEDZIAŁEK 30.03.2020r.
-Poznanie nazw ptaków wracających na wiosnę  opisywanie ich wyglądu. Określanie cech ptasich na podstawie bociana (dziób, skrzydła, ciało pokryte piórami, fruwa, ma ogon itp.)

Bocian- załącznik

Skowronek- załącznik