Przedszkolaki wtorkowy dzień spędziły niezwykle pracowicie. Dzieci podjęły się zadania upieczenia ciasta, a dokładnie CIASTA MARCHEWKOWEGO. Wszyscy odpowiednio przygotowani , podwinęli rękawy i zabrali się do pracy.

Po zapoznaniu się z przepisem i sposobem przygotowania ciasta, maluchy dodawały kolejno wszystkie składniki potrzebne do jego wypieku. Ochoczo i z pełnym zaangażowaniem, rozbijały jajka, sypały mąkę i cukier, cynamon i inne składniki, mieszały – miksowały. Po uzyskaniu jednolitej masy, ciasto zostało przelane do blaszki i „powędrowało” do piekarnika. Po 45 minutach ciasto maluchów było już gotowe, jednak dopiero po obiedzie nastąpiła degustacja. Wszystkim ciasto bardzo smakowało, bo upieczone samodzielnie zawsze bardziej smakuje.