Szanowni Państwo,

uwzględniając wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej, uruchomimy stopniowo pracę szkół i przedszkoli.

Na terenie gminy Przygodzice, dla dzieci, których rodzice wykazali potrzebę organizacji zajęć stacjonarnych:

• od 18 maja bieżącego roku organizowane są zajęcia rewalidacyjne i rewalidacyjno- wychowawcze,
  • od 25 maja 2020 roku zostaną otwarte przedszkola oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych,
    uczniowie klas 1-3 mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych,
    uruchamiane są również konsultacje dla uczniów klas 8 szkoły podstawowej,
  • od 1 czerwca 2020 roku możliwe będą konsultacje dla wszystkich uczniów szkół podstawowych.Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy szkół i przedszkoli.

Wójt Gminy Przygodzice
Krzysztof Rasiak

Więcej informacji nt. wymogów sanitarnych i wytycznych organizacyjnych można uzyskać pod następującymi adresami: