KOMUNIKAT DYREKTORA

PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA „CALINECZKA”

W CZARNYMLESIE

W związku z informacją zwrotną rodziców dzieci z przedszkola i  zgodnie z komunikatem Gminy Przygodzice dostępnym na stronie gminy i przedszkola zawiadamiam, że uruchomienie przedszkola planowane jest od 25 maja 2020 r.

Ponownie proszę aby rodzice, którzy planują przyprowadzić dzieci do przedszkola zgłosili ten fakt w formie e-mailowej. W przedszkolu będzie mogło przebywać maksymalnie 12 dzieci.

Informację należy przekazać drogą e-mailową do dnia 20.05.2020r na adres:[email protected]

Jednocześnie informuję, że zgodnie z  komunikatem MEN z dnia 29.04.2020r w pierwszej kolejności z opieki powinny skorzystać dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem,  przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID 19.

Przedszkole nadal prowadzić będzie zdalne nauczanie zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 11 marca 2020r.

W sprawie  czasowego zawieszenia zajęć w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i  zwalczaniem COVID-19 – wydano stosowne zarządzenie  KLIKNIJ TUTAJ.

Maria Radajewska
dyrektor przedszkola