Dyrektor Publicznego Przedszkola „Calineczka” w Czarnymlesie uprzejmie informuje, że zgodnie z komunikatem Gminy Przygodzice dostępnym na naszej stronie i stronie Gminy Przygodzice , działalność opiekuńcza PRZEDSZKOLA nie zostanie uruchomiona od 6 maja 2020 r.

W związku z trwającymi obecnie pracami nad dostosowaniem warunków funkcjonowania przedszkola do reżimu sanitarnego wskazanego w wytycznych MEN, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia kieruję prośbę do rodziców, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem w domu , aby do dnia 5 maja 2020 r.  na adres : [email protected] przekazali informację o tym, że są zainteresowani opieką przedszkolną dla swojego dziecka.

Maria Radajewska

dyr. przedszkola