KOMUNIKAT DYREKTORA PRZEDSZKOLA

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją organu prowadzącego podjętą w porozumieniu z dyrektorami szkół i przedszkoli Gminy Przygodzice od dnia 25.05.2020 r. wznowiona zostanie działalność Przedszkola „Calineczka” w Czarnymlesie.
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dzieciom, rodzicom i pracownikom opracowano stosowne  procedury dostępne w załączniku poniżej.

Rodziców, którzy zgłosili chęć korzystania z usług przedszkola prosi się o wypełnienie, podpisanie i podanie do przedszkola oświadczenia będącego załącznikiem do procedury bezpieczeństwa.

z poważaniem

Maria Radajewska

dyr. przedszkola

Załącznik