Dziś wyjątkowy dzień- Dzień Dziecka.

Z tej okazji wszystkim przedszkolakom życzymy, by każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy,wypełniony radością, energią ze słońca,kapiącego deszczu i uśmiechu, entuzjazmem i marzeniami.

A dorosłych zapraszamy na fotorelację z obchodów dziecięcego święta, które w tym roku odbywało się w przeciągu aż trzech dni! Rozpoczęliśmy już 25 maja, kiedy to  nasi podopieczni  obejrzeli spektakl teatralny pt. „Baśń dla małych łakomczuszków-tajemnica zdrowych brzuszków”. Kolejna niespodzianka w postaci uroczej,kolorowej  ciuchci czekała  27 maja:  cudowny, wesoły „spacer „po Czarnymlesie i okolicy zapadł w pamięć nie tylko dzieciom, ale i dorosłym…Natomiast 1 czerwca po raz kolejny przedszkolacy uczestniczyli w spektaklu teatralnym-tym razem lalkowym-pt.„Wyprawa do Afryki” oraz spędzili aktywnie dzień na świeżym powietrzu .Czas upłynął na grach, zabawach ruchowych przy muzyce, konkursach zrealizowanych pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak” i pysznych kulinarnych niespodziankach. Nie zabrakło upominków i życzeń, także od przyjaciół przedszkola-członków Klubu Seniora „Czarnoleskie Nutki”

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły zorganizować tyle niespodzianek dla naszych wychowanków!