„Dzieci są kwiatami, które oświecamy, ale to one same rozkwitają pełnią swojej wolności i piękna”

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, cudem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”

W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych, wiele zaś od tych, którzy są z nami.

09.06.2018 r. Przedszkole „Calineczka” w Czarnymlesie świętowało swoje 70- te urodziny. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz: Wójt Gminy Przygodzice Pan Krzysztof Rasiak, Przewodnicząca Rady Gminy Przygodzice Pani Janina Wojtasiak, Radna Powiatu Ostrowskiego Pani Barbara Szymanowska, Radny Czarnegolasu Pan Roman Radajewski, dyr. GZEAS- u Pani Barbara Duczmal. Dziękujemy wszystkim gościom i rodzicom za udział w uroczystości i urodzinowe życzenia. Dziękujemy Radzie Rodziców,Sołtysowi Romanowi Radajewskiemu, Dyrektorowi GOK-u w Przygodzicach Panu Robertowi Kaczmarkowi oraz strażakom za pomoc organizacyjną.

Dziękujemy sponsorom za tort urodzinowy i kolejkę.

Serdeczne podziękowania składamy ks. Witoldowi Dolnemu za odprawioną Mszę Świętą.