slodkie-male-dzieci-rysunek-wektor-ilustracja-projektu_24877-19107

DRODZY RODZICE

Od wielu lat staramy się zapewnić naszym podopiecznym  jak najlepsze warunki do radosnego, bezpiecznego i prawidłowego rozwoju.Jednym ze sposobów realizacji tego zadania jest praca nad rozwijaniem         i poszerzaniem wiedzy dzieci  nt. zdrowego trybu życia.W obecnym roku szkolnym pomaga nam w tym innowacja pedagogiczna pt. ” W ZDROWYM PRZEDSZKOLAKU ZDROWY DUCH”. Innowacja ( czyli nowatorskie rozwiązania programowe,organizacyjne lub metodyczne) pozwala na wzbogacenie naszej oferty edukacyjnej .

Poniżej znajda Państwo treść , cele główne i szczegółowe oraz zakres w/w innowacji, a także-ponieważ jednym z celów naszej pracy w ramach innowacji jest rozwijanie mowy dzieci- propozycje do wspólnych zabaw i ćwiczeń logopedycznych w domowym zaciszu

INNOWACJA PEDAGOGICZNA PT.”W ZDROWYM PRZEDSZKOLAKU ZDROWY DUCH”

ZIMOWE PROPOZYCJE ZABAW I ĆWICZEŃ LOGOPEDYCZNYCH DLA DZIECI