Szanowni Rodzice!

W ostatnim czasie obserwuje się ponownie zwiększoną liczbę pozytywnych przypadków zachorowań na koronawirusa, również wśród nauczycieli i dzieci z terenu Gminy Przygodzice. W związku z tym przypominam o bezwzględnym obowiązku przestrzegania regulaminu funkcjonowania przedszkola w czasie pandemii, opartego na wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Zgodnie z jego zapisami do przedszkola może uczęszczać dziecko bez objawów chorobowych, sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji albo oczekują na wynik testu. Wykażmy się zatem pełną odpowiedzialnością, respektujmy powyższe przepisy i tym samym zadbajmy wspólnie o zdrowie własne i swoich najbliższych!

Jednocześnie ze względu na panującą sytuację proszę o regularne sprawdzanie informacji zamieszczanej na stronie internetowej, także w czasie weekendu.

Maria Radajewska

dyrektor przedszkola