27 kwietnia w Zajeździe u Michała odbył się Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej Przedszkolaków zorganizowany przez nasze przedszkole. Z racji obchodzonej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 10 przedszkolaków z terenu Gminy Przygodzice, pokazało swoje umiejętności w utworach o tematyce patriotycznej. Wszyscy mali artyści pokonali tremę i wspaniale się zaprezentowali, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz upominkami. Nasze przedszkole reprezentowała Laura Zygmunt. Tak ważne wydarzenie uatrakcyjnił swoim występem Zespół Śpiewaczy Klubu Seniora „Czarnoleskie Nutki”. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminny Przygodzice – Krzysztof Rasiak, Przewodnicząca Rady Gminy – Janina Wojtasiak, Dyrektor GZAS – Barbara Duczmal, radny i sołtys Czarnegolasu – Roman Radajewski, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czarnymlesie – Urszula Pawłowska oraz Dyrektor Publicznego Przedszkola w Przygodzicach – Regina Łuba.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy poprzez śpiew zaprezentowali szacunek i miłość do Ojczyzny.