22 marca był dniem, gdy do naszego przedszkola zawitała Pani Wiosna. Choć nie spotkała się osobiście z przedszkolakami to zostawiła dla nich wyjątkowy prezent – list, w którym pisała, jak bardzo się za nimi stęskniła i opowiedziała, jak wiele pracy przed nią. Na zakończenie listu Pani Wiosna poprosiła Żabki o wykonanie kilku zadań, które ułatwią jej pożegnanie Pani Zimy. Dzieci z wielką przyjemnością i zaangażowaniem wykonali powierzone im zadania. Przedszkolacy udekorowali również Marzannę, aby następnie tanecznym krokiem udać się pożegnać Zimę i powitać Wiosnę – paląc Marzannę.

22 marca był także dniem konkursu pt. POWITAJ WIOSNĘ NA KOLOROWO” – przedszkole wypełnione było kolorowymi strojami, a najbardziej „barwne” dzieci otrzymały nagrody. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!