„Gaiku zielony

Dziś Ciebie niesiemy

bo witając Wiosnę

z Tobą tańczyć chcemy”

22 marca w naszym przedszkolu witaliśmy Panią Wiosnę. Z tej okazji nasi przedszkolacy otrzymali list od Pani Wiosny, która bardzo się za nami stęskniła i która ma bardzo dużo pracy ponieważ Pani Zima jest królową mrozu a Wiosna lubi ciepły powiem wietrzyka i gorące promienia słońca.  Dlatego przedszkolacy dostali kilka zadań które udało im się wykonać. Ten dzień był dniem pełnym radości, wesołych zabaw, śpiewu ale również pełen kolorowych stylizacji a wszystko za sprawą konkursu pt. POWITAJ WIOSNĘ NA KOLOROWO. Wybór był trudny dlatego wybrane zostały pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz kilka wyróżnień. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Grupa Rybek udała się w akompaniamencie muzyki na plac zabaw by pożegnać Zimę i przywitać Wiosnę  paląc Marzannę.