Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. W tym dniu bohaterami są nasi pluszowi przyjaciele, towarzysze smutnych i radosnych chwil.

Nasi przedszkolacy po raz kolejny wzięli udział w świętowaniu tego dnia.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19 nasze świętowanie miało trochę inny przebieg. W tym roku dzieci nie przynosiły do przedszkola maskotek swoich ulubionych misiów, gdyż jest to zabronione. Jednak i tak przyjaciele naszych przedszkolaków gościli w sali za pośrednictwem filmów i zdjęć nadesłanych przez rodziców.

Świętowanie rozpoczęło się od zabaw przy misiowej muzyce, nie zabrakło zagadek i konkurencji w których główną role grał pluszowy miś.

Wszyscy przedszkolacy wykonali pięknego misia podczas zajęć plastycznych.

Tego dnia na sali gościł nie tylko brązowy kolor ale również same uśmiechnięte buzie.