Polska – to taka kraina,
która się w sercu zaczyna.
Potem jest w myślach blisko,
w pięknej ziemi nad Wisłą.
Jej ścieżkami chodzimy,
budujemy, bronimy.
Polska – Ojczyzna…
Kraina, która się w sercu zaczyna.

Odświętnie ubrani przedszkolacy 15 listopada świętowali DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI. Z tej okazji w przedszkolu odbył się przegląd recytatorski w którym wzięli udział przedstawiciele poszczególnych grup. Każdy z uczestników pięknie zaprezentował swój wiersz. Tego dnia miało również miejsce rozstrzygnięcia konkursu plastycznego SYMBOLE NARODOWE. Chętni przedszkolacy wraz z rodzicami w domu wykonali pięknie prace. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz  piękne kreatywne prace.

Wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy HYMN POLSKI- MAZURKA DĄBROWSKIEGO oraz piosenki o naszym kraju.  Poprzez ten dzień chcemy kształtować miłość i przywiązanie naszych małych przedszkolaków do kraju ojczystego, tradycji i kultury.