15 września wszystkie sale mieniły się pięknym kolorami a wszystko za sprawą kolorowych kropek, które gościły na ubraniach naszych przedszkolaków bo to właśnie 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania.

Nasi przedszkolacy tego dnia  uważnie wysłuchali opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT. Podczas pracy plastycznej przedszkolacy oddali się twórczemu procesowi gdzie tworzyli piękne prace plastyczne. Nie zabrakło również zabaw ruchowych z wykorzystaniem kolorowych kropek. Na zakończenie dnia każdy przedszkolak miał wykonane pamiątkowe zdjęcie. To był bardzo miły i kreatywny dzień.