W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

 

30 września to bardzo ważny dzień na całym świecie obchodzimy DZIEŃ CHŁOPCA. W naszym przedszkolu obchodziliśmy ten dzień na sportowo. W każdej grupie wybrani zostali najsympatyczniejsi chłopcy, wyboru dokonały dziewczynki przydzielając serduszka . W grupie Rybek najsympatyczniejszym chłopcem został Kuba P. a w grupie Motyli Igorek. To nie ostatnie tytułu jakie zostały przyznane tego dnia wybrani zostali m.in. Mistrz Tańca, Mistrz celnego oka, Mistrz piki nożnej, mistrz liczenia. Wszystkim zwycięzcom bardzo gratulujemy. Dziewczynki tego dnia miały również szczególne zadanie wcieliły się w rolę w rolę czirliderek, które bardzo dobrze dopingowały chłopców podczas konkurencji a następnie wręczyły medale SUPER CHŁOPAKÓW i upominki.