Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest na stałe wpisana w Kalendarz ważnych Wydarzeń Przedszkola, jednak formuła tej uroczystości jest każdorazowo inna. Tym razem Dzień Babci i Dziadka odbył się pod hasłem ROZTAŃCZONE LATA 70-TE.

Każda grupa przedszkolna zatańczyła do piosenek z lat 70tych. Całą uroczystość poprowadziła Para Młoda, która wspominała czasy swojej młodości. W rolę Pani Młodej wcieliła się Pani Longina Jarych,  Pana Młodego Pani Ania Nieruchalska. Serdecznie dziękujemy, za zaangażowanie i oskarowe prowadzenie całej uroczystości. Podczas wczorajszego święta na scenie zobaczyć mogliśmy również zespół śpiewaczy Czarnoleskie Nutki, który na czele z Panem Romanem Gosławskim zaprezentowali takie utwory jak „Orkiestry dęte” oraz „Byle było tak”.

W ramach prezentu dla babć i dziadków wystąpił zespół CZERWONE GITARY w którym zobaczyć mogliśmy tatusiów naszych przedszkolaków jak również absolwentów naszego przedszkola, którzy na żywo śpiewali i grali dla naszych gości. Serdeczne podziękowania dla Panów Michała Pigłasa, Jakuba Pigłasa, Piotra Serafina, Pawła Wilczyńskiego oraz Leszka Janiaka.