26 października 2018 wszyscy nasi wspaniali przedszkolacy mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt.”Pod grzybem” w wykonaniu dzieci 4-5 letnich czyli grupy Rybek. Mali aktorzy w przygotowanych przez rodziców strojach opanowali teksty słowne i pokonując tremę zaprezentowali swe role. Dziękujemy Pani Weronice Majewskiej za przygotowanie  przedstawienia i już teraz informujemy rodziców, że w najbliższym czasie będą mogli obejrzeć na żywo swoje pociechy w aktorskich rolach.

W tym wyjątkowym dniu odwiedził nas również  absolwent Calineczki, uczeń klasy III Szkoły Podstawowej Kuba M., który uczy się gry na fortepianie i który zaprezentował bardzo bogaty repertuar. Gratulujemy tak wspaniałych muzycznych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni z naszego absolwenta i zapraszamy już na następny koncert. Dziękujemy Rodzicom Kuby za umożliwienie spotkania z nim.