„Andrzejki” – jest to dzień, w którym swoje święto mają wszyscy, którzy mają na imię Andrzej. Jest to także wieczór wróżb i czarów. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa za wesołą zabawę. Dlatego też w naszym przedszkolu odbywały się różne czar. Przedszkolacy otrzymali 5 listów od wróżki Alany, która opisywała wróżby i zadanie jakie mieli do wykonania przedszkolacy. Tego dnia nie jedna dziewczyna poznała imię swojego przyszłego męża a chłopcy przyszłej żony. Poznali zawody jakie być może w przyszłości będą wykonywać oraz co miłego może ich spotkać w najbliższym czasie. Wszyscy przedszkolacy w strojach wróżek i czarodziejów świetnie się bawili tego dnia.